Powozy konne | Produkcja

Powozy konne swoim designem czarowały już setki lat temu i w tym zakresie nic nie zmieniło się do dziś. Choć pojazdy konne nie są aktualnie podstawowym środkiem transportu, choć w wielu miastach nadal można spotkać bryczki konne, nie sposób odmówić im elegancji oraz efektownego wyglądu. Przejażdżka nimi zawsze dostarcza wiele pozytywnych emocji, stając się prawdziwą atrakcją turystyczną. Wiemy o tym doskonale, bo produkcją powozów konnych zajmujemy się od lat. Spod naszych rąk wyszły setki bryczek, zachwycających wyglądem nie tylko w Polsce ale i za granicą. Podczas produkcji naszych pojazdów konnych utrzymujemy wysoki standard wykonania, szczegóły i detale pojazdów. Skutecznie łączymy tradycyjną estetykę pojazdów konnych z innowacyjnymi metodami produkcyjnymi.

Produkcja powozów konnych

Jesteśmy producentem powozów konnych. W naszej ofercie znajdą Państwo powozy galowe, reprezentacyjne, rekreacyjne, a także sportowe. Państwa uwadze szczególnie polecamy Coache , które bardzo często można znaleźć na corocznych spotkaniach pocztowców m.in. w Windsorze. Wykonujemy również popularne czterokołowe i wieloosobowe Omnibusy, których historia sięga aż do 1820 roku, a także Breaki o różnej konstrukcji, które dawniej służyły do treningu młodych koni. Ponadto w ofercie powozów konnych znajdują się również dwukółki, sanie oraz karawany. Jesteśmy producentem powozów konnych, dlatego oprócz pojazdów gotowych wykonujemy także powozy oraz bryczki konne na indywidualne zamówienie klientów. Projekty są w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań, a ich realizacja zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Warto podkreślić, że cały proces produkcji powozów konnych odbywa się w Polsce.

Jako producent powozów konnych stawiamy sobie za cel tworzenie najwyższej jakości produktów i usług, które zadowolą każdego odbiorcę. Nasze pojazdy wyróżnia solidna konstrukcja wykonana zgodnie ze sztuką oraz eleganckie wykończenia i zdobienia dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Powozy konne produkowane są z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, a wszelkie prace wykonywane są przez doświadczone grono specjalistów z dziedziny budowy oraz renowacji powozów konnych. Poniżej prezentujemy powozy konne, które zostały wykonane w naszej manufakturze. Zostały one pogrupowane, by łatwiej było dotrzeć do interesującego Państwa modelu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Bryczki konne do różnych zadań - nasze linie powozów konnych

Powóz konny służy do różnych zadań w zależności od rodzaju przeznaczenia:

  1. Powozy reprezentacyjno-podróżne: Lando, Caleche , Barouche , Omnibus , Coach - Park Drag, Berlina.
  2. Powozy galowe na resorach „C”: Gala Berlina, Caleche, Coupe.
  3. Bryczka do użytku codziennego i rekreacji - to pojazdy typu Victoria, Vis a Vis, Duc, Wagonetta.
  4. Pojazdy koronacyjne cesarzy: „Imperial”.
  5. Powóz sportowy: Phaeton, Break, Mail-phaeton, Roof seat Break
  6. Pojazdy pocztowe: pojazd zbiorczy jedno konny pocztowiec Berliński - Road Coach Angielski.
  7. Powóz gospodarczy służy do transportu płodów rolnych, zwierząt oraz ryb.