O nas

Manufaktura powozów konnych jest firmą z wieloletnim i  niezwykle bogatym doświadczeniem znaną wśród kolekcjonerów, jak i powożących na całym świecie. Zanim to jednak nastąpiło, wymagało to wiele pracy i wiele nakładów, przekonania klientów o tym, że warto powierzyć swoje marzenia w ręce polskiego rzemieślnika. Wieloletnia promocja na wielu wystawach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, opłaciła się - utrwaliliśmy wizerunek solidnej i uczciwej firmy,  której powierzyć można realizację czy to budowy nowego powozu, renowacji, czy to mniejszej lub większej naprawy. Szeroki wachlarz oferowanych powozów, jak również zrealizowanych zleceń sprawia, że nie ma dla nas wyzwań niemożliwych do realizacji. To właśnie dlatego firma Zenona Mendyki zdobywa zaufanie najbardziej wymagających klientów z całego świata. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom związanych z budową nowych powozów, rekonstrukcją starych zniszczonych ekwipaży czy renowacją pojazdów muzealnych, jak i tych, których przeznaczeniem będzie uczestnictwo w konkursach tradycyjnego powożenia bądź po prostu zwykłego użytkowanie.

Sednem sukcesu i zadowolenia klientów z realizacji poszczególnych projektów jest to, że wsłuchujemy się w oczekiwania i życzenia naszych zleceniodawców. Pozornie drobne rzeczy mogą odgrywać duże znaczenie i nigdy nie są przez nas ignorowane. Dzięki wrażliwości na życzenia i sugestie klientów jesteśmy w stanie stworzyć pojazd spełniający wszelkie oczekiwania. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy nasi klienci posiadają wiedzę techniczną, dlatego służymy doradztwem oraz sugestiami tak, aby powozy były bezpieczne w użytkowaniu, a także funkcjonalne.

Cechą wyróżniającą wszystkie nasze powozy - czy to nowe, czy odrestaurowane - jest najwyższa jakość wykonywanych prac na każdym etapie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować doskonały efekt naszej pracy przez wiele lat.

onas