Nasze specjalizacje

Specjalizujemy się w budowie nowych powozów konnych, renowacji powozów antycznych, a także w rekonstrukcji pojazdów pochodzących z różnych epok. W ramach naszych kompleksowych usług zajmujemy się lakiernictwem natryskowym lub tradycyjnym (pędzlem), pozłotnictwem (technologią płatkową), tapicerowaniem tradycyjnym, ślusarstwem, stolarką kościelną oraz rzeźbiarstwem CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. W ciągu wielu lat działalności naszej firmy przeprowadziliśmy szereg renowacji i rekonstrukcji pojazdów konnych, czego potwierdzeniem jest szereg referencji wystawionych nam przez zadowolonych Klientów.

Ekskluzywne wyposażenie powozów konnych

Dzięki szerokiemu zapleczu technologicznemu, którym dysponujemy oraz warsztatowi rzemieślniczemu jesteśmy w stanie stworzyć ekskluzywne wyposażenie powozów konnych. Podczas wykonywania poszczególnych elementów dbamy o dokładność i zwracamy uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, by idealnie odwzorować każdą część. Ponadto do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – wilgoć, zbyt duże nasłonecznienie oraz upływ czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria do powozów konnych , takie jak dyszle, lampy czy okucia.

Przed przystąpieniem do pracy wszelkie szczegóły i ewentualne wątpliwości omawiamy wnikliwie z klientem. Wszystko po to, by wyposażenie powozu konnego było w pełni ekskluzywne i wyjątkowe.

Stolarka kościelna

W nasze usługi wpisuje się również stolarka kościelna. Zajmujemy się wykonywaniem ławek, klęczników, ołtarzy oraz innych drewnianych elementów funkcjonalnych, jak i ozdobnych, które znajdują się w kościołach. W zależności od potrzeb klienta możemy zaoferować produkty proste i tradycyjne, ale także takie z bogatymi zdobieniami. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy projekty poglądowe, które po akceptacji przekuwamy w konkretny przedmiot. Dbamy o to, by oprócz dbałości o szczegóły nasze produkty charakteryzowały się również solidnym wykonaniem i były wygodne w użytku. W związku z tym zajmujemy się wyborem najbardziej optymalnego rodzaju drewna, który najlepiej sprawdzi się w przypadku danego elementu. Na życzenie klienta ławki oraz klęczniki mogą zostać pokryte tapicerką. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tradycyjnym tapicerowaniu, które sprawdza się nie tylko podczas wykonywania ekskluzywnego wyposażenia powozu, ale również właśnie przy stolarce sakralnej.

Zakres naszych usług:

box1

Transport

lakiernictwo

Lakiernictwo

tradycyjne- pędzel natryskowe

box3

Pozłotnictwo

technologią płatkową

box4

Tapicerstwo

tradycyjne

box5

Ślusarstwo

sacral

SACRAL

stolarka kościelna

box7

Rzeźbiarstwo CNC