Meble na zamówienie Dolsk

Wykonujemy meble na zamówienie według indywidualnych jak i naszych projektów. Specjalizujemy się w wyrobach z różnego gatunku drewna. Wykonane przez nas meble są nie tylko estetyczne i eleganckie, ale również dopracowane w każdym szczególe. Dbamy o bardzo wysoką jakość naszych produktów. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną obsługę oraz fachowe doradztwo.

Zamówienia

Podejmiemy się wykonania każdego zamówienia na meble z drewna. Dostosowujemy naszą produkcję do potrzeb klientów. Jesteśmy wszechstronnie przygotowani do podjęcia się bardzo trudnych i wymagających projektów. Zawsze dokładnie przygotowujemy się koncepcyjnie do wykonania zamówienia i uzgadniamy wszystkie szczegóły z klientem. Na każdym etapie konsultujemy szczegóły zlecenia, dbając o precyzyjne realizowanie zamówienia. Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem ze względu na niepowtarzalność i wyjątkową trwałość.

Dysponujemy profesjonalnym warsztatem wyposażonym w nowoczesne maszyny i narzędzia. Nasi stolarze to wszechstronnie wykwalifikowani fachowcy o dużych umiejętnościach i doświadczeniu. Dysponując wiedzą i odpowiednimi kompetencjami służymy fachowym doradztwem, aby pomóc naszym klientom.

Zrealizowane zamówienia dostarczamy własnym transportem na terenie całej Polski. Nasze auta są przystosowane do przewozu mebli i w trakcie transportu dbamy o ich prawidłowe rozłożenie i zabezpieczenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty produkcyjnej.

zdj-3