Renowacja oldtimerów

Oprócz usług związanych z powozami konnymi zajmujemy się także renowacją oldtimerów, czyli samochodów zabytkowych. Ich restaurowanie jest o wiele bardziej czasochłonne i wymaga znacznie więcej pracy niż renowacja samochodów współczesnych. Kluczowe jest posiadanie wiedzy na temat pojazdów zabytkowych, doświadczenia związanego z ich renowacją, a także zastosowanie odpowiedniej technologii produktowej.
Renowacja samochodów zabytkowych to możliwość przywrócenia do życia starych i zapomnianych samochodów, które swoim wyglądem zachwycają każdego miłośnika motoryzacji. Czynność tą warto więc oddać w ręce specjalistów. Mamy wieloletnie doświadczenie w odbudowie oraz naprawach samochodów zabytkowych. Jako firma niebojąca się wyzwań, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych prac. Oferujemy rzetelne przeprowadzenie usług i fachowe doradztwo. Gwarantujemy, że Państwa oldtimer będzie wyglądał tak samo dobrze, jak tuż po opuszczeniu fabryki.
Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jak wygląda renowacja samochodów zabytkowych?

Renowacja samochodów zabytkowych może mieć różny zakres, dlatego przed przystąpieniem do prac przeprowadzamy z klientem dokładną rozmowę i przedstawiamy wstępną wycenę. Chcąc osiągnąć jak najlepszy efekt, demontujemy auto oraz oceniamy jego stan techniczny, m.in. pod kątem korozji i ubytków. Dokładamy wszelkich starań, by odzyskać jak najwięcej oryginalnych części. Restaurowanie oldtimerów obejmuje naprawę i zabezpieczenie karoserii, renowację tapicerki oraz chromowanie metalowych elementów. Ponieważ naszym celem jest przywrócenie pojazdom pełnej sprawności, zajmujemy się też serwisem i wymianą części mechanicznych.

18-oldtimer-01